برای خرید شهر مشهد

 1. در هنگام ثبت نام دقت نمائید تا اطلاعاتی مانند نام خانوادگی، آدرس، کد پستی و … به درستی وارد شوند تا کالا به آدرس اشتباه ارسال نشود. صحت اطلاعات وارد شده به عهده مشتری محترم می باشد.
 2. زمان ارسال سفارشاتی که قبل از ساعت 13 ثبت شوند در همان روز و مابقی سفارشات روز بعد ارسال می شوند.
 3. کلیه محصولات خریداری شده دارای 48 ساعت ضمانت بازگشت کالا (طبق قوانین و شرایط بازگشت کالا) می باشند.
 4. هزینه ارسال برای سفارشات بالاتر از 600 هزارتومان رایگان می باشد.
 5. هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از 600 هزارتومان مبلغ 30 هزار تومان می باشد که در زمان ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می گردد.
 6. کلیه سفارشات توسط اسنپ باکس به مشتریان گرامی تحویل می گردد.
 7. در حال حاضر امکان پرداخت وجه در محل وجود ندارد و پرداخت تنها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.
 8. در فاکتور نهایی هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوانی به مبلغ اضافه نمی گردد.
 9. کلیه محصولات دارای ضمانت سلامت فیزیکی کالا می باشند.

برای خرید سایر شهرها

 1. در هنگام ثبت نام دقت نمائید تا اطلاعاتی مانند نام خانوادگی، آدرس، کد پستی و … به درستی وارد شوند تا کالا به آدرس اشتباه ارسال نشود. صحت اطلاعات وارد شده به عهده مشتری محترم می باشد.
 2. ارسال کالا یک روز پس از ثبت سفارش با پست پیشتاز صورت گرفته و زمان تحویل آن به مشتری بین دو تا پنج روز کاری از زمان ارسال خواهد بود.
 3. سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شوند در اولین روزکاری ارسال می گردند.
 4. کلیه محصولات خریداری شده دارای 48 ساعت ضمانت بازگشت کالا (طبق قوانین و شرایط بازگشت کالا) می باشند.
 5. هزینه ارسال برای سفارشات بالاتر از 600 هزارتومان رایگان می باشد.
 6. هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از 600 هزارتومان با توجه به شهر مقصد محاسبه و در زمان ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می گردد.
 7. زمان تحویل کالا با توجه به میزان مسافت بین دو تا پنج روز کاری پس از ارسال (نه زمان ثبت سفارش) به طول می انجامد. پیش از پایان بازه 5 روز کاری، برانتی گالری امکان پیگیری سفارشات را نخواهد داشت.
 8. در حال حاضر امکان پرداخت وجه در محل وجود ندارد و پرداخت تنها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.
 9. در فاکتور نهایی هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوانی به مبلغ اضافه نمی گردد.
 10. کلیه محصولات دارای ضمانت سلامت فیزیکی کالا می باشند.

 

قوانین و شرایط بازگشت کالا و توضیحات تکمیلی

 1. تمامی سفارشات قبل از ارسال به طور کامل بررسی و بعد از تایید سلامت فیزیکی به شرکت های پستی و باربری تحویل داده می شوند.
 2. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.
 3. در صورتی که در شهر مشهد هستید و کالای شما توسط پیک تحویل داده می شود میبایست هنگام تحویل کالا اقلام دریافتی را از لحاظ تعداد و سلامت ظاهر بررسی و سپس دریافت نمایید، در غیر اینصورت از دریافت کالا خودداری نمایید. دریافت کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی و تعداد اقلام دریافتی است.
 4. در مورد کالاهای شکستنی حتما میبایست از پست پیشتاز استفاده شود، بدیهی است در غیر اینصورت سایت برانتی گالری مسولیتی در قبال کالاهای شکستنی نخواهد داشت.در صورتی که پس از دریافت کالا متوجه شکسته شدن کالا حین حمل و نقل شدید میبایست صورتجلسته پستی تنظیم کنید که به تایید اداره پست رسیده باشد تا بتوانید نسبت به دریافت غرامت اقدام نمایید.
 5. ایرادات فیزیکی مانند شکستگی، ترک خوردگی و… شامل ضمانت بازگشت کالا نمی باشد.تمامی مرسولات، توسط شرکت‌های پستی و باربری بیمه هستند و در صورت بروز شکستگی و یا گم شدن مرسوله باید مشکل از طریق شرکت های پستی و باربری پیگیری شود و وب سایت برانتی گالری مسولیتی در این مورد ندارد. حتما کالا در لحظه تحویل باز و چک شود ، در صورت وجود هرگونه مشکل از قبیل شکستگی و ترک خوردگی از تحویل کالا اکیدا خودداری نمایید تا کالا توسط مامور پست مرجوع گردد ،در غیر اینصورت بعد از تحویل کالا امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد.(در هنگام جعبه گشایی از سفارش خود فیلم تهیه نمایید تا اگر سفارش در حین نقل و انتقال آسیب دیده بود از طریق فیلم امکان پیگیری از شرکت‌های پستی و باربری داشته باشید)
 6. خریدار باید هنگام تحویل گرفتن کالا و قبل از باز کردن مرسوله، در حضور مأمور پست، نسبت به بررسی ظاهری بسته‌بندی اقدام نماید و درصورتی که با آسیب‌دیدگی در بسته‌بندی مواجه شد. (از قبیل پارگی، له‌شدگی و …)، مشکل را توسط مأمور پست صورت جلسه و هر دو نفر آن را امضا نمایند، سپس به مرکز پست شهرستان خود مراجعه نمایند.
 7. در صورتی که مشخصات کالای ارسال شده با مشخصات مندرج در سایت و فاکتور مغایرت داشته باشد، میباست فورا به پشتیبانی سایت برانتی گالری اطلاع داده شود تا بررسی های لازم توسط کارشناسان برانتی گالری انجام بپذیرد.(در هنگام جعبه گشایی از سفارش خود فیلم تهیه نمایید تا از طریق فیلم قابل اثبات باشد)
 8. دقت داشته باشید که پس از تاییدیه مرجوعی کالا از سمت کارشناسان سایت، کالا می بایست حداکثر ظرف 48 ساعت به پست تحویل و کد رهگیری مرسوله به پشتیبانی سایت اعلام شود. تنها مرجع مورد تایید برای ارسال کالاهای شما پست سفارشی می باشد لذا از تحویل کالا به تیپاکس و سایر شرکت های خدماتی خودداری بفرمایید. بدیهی است که پس از این مدت و در صورت عدم دریافت کد رهگیری طی 48 ساعت از سمت خریدار مرجوعی کالا مورد تایید نخواهد بود.
 9. در صورت تایید مرجوعی کالا  طبق شرایط بند 7 ، هزینه پستی مرجوع شدن کالا به عهده سایت برانتی گالری می باشد.
 10. وجود جعبه و کلیه متعلقات ، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، کالا میبایست به همان صورت پلمپ به برانتی گالری ارسال شود.
 11. مدت زمان بررسی سفارش عودت داده شده تا 48 ساعت از زمان تحویل به برانتی گالری به طول می انجامد.
 12. پس از بررسی سفارش عودت داده شده توسط برانتی گالری، در صورت عدم انجام شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالا توضیح داده شده در بند 10 توسط مشتری خسارات احتمالی بررسی و مطابق آن تصمیم گیری و تصمیم نهایی به مشتری گرامی اعلام می گردد.
 13. پس از بررسی سفارش عودت داده شده توسط برانتی گالری، در صورت عدم موجودی سفارش کالای مطابق با درخواست مشتری، مبلغ آن به حساب مشتری محترم واریز می گردد.
 14. در صورتی که کالا شامل ضمانت بازگشت کالا گردید مشتری گرامی می تواند وجه خود را ظرف 48 ساعت کاری دریافت کند.
 15. امکان لغو سفارش به دلیل انصراف از خرید زمانی امکان پذیر می باشد که کمتر از 1 ساعت از زمان ثبت سفارش گذشته باشد و کالا نیز به شرکت های پستی و یا بربری تحویل نشده باشد. (به دلیل کارمزد نقل و انتقالات بانکی هزینه لغو سفارش مبلغ 10 هزار تومان می باشد.)
 16. امکان تعویض کالا با کالای مشابه (در صورتی که مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش مدل دیگری را مد نظر قرار داده باشند) امکان پذیر نمی باشد پس در زمان ثبت سفارش دقت فرمائید.
 17. ضمانت بازگشت کالا تنها یک بار برای هر سفارش اجرا می گردد و این ضمانت شامل کالای جایگزین نمی گردد (مشتریان گرامی تنها یکبار می توانند از ضمانت 24 ساعته برای هر سفارش خود استفاده نمایند)
 18. وجه بازگشتی به مشتریان گرامی تنها به حساب شخصی که سفارش را ثبت کرده و با ارائه کد ملی انجام می پذیرد.